3 відгуків

ELZA

+380 показати номер

ПРО НАС

Команда ELZA.COM.UA вітає Вас на нашому сайті!
Ви звернулися за адресою в разі, якщо:
1. Ви бажаєте зробити свій будинок, офіс, склад або будь-який інший об'єкт, неприступною фортецею з найвищим рівнем захисту від злому і проникнення.
2. Вам необхідно забезпечити відеоспостереження на об'єкті за будь-якої погоди, вдень та вночі, без сліпих зон, з високим рівнем автономності та стабільності.
3.Ви йдете в ногу з часом, і хочете встановити систему розумний будинок, для ефективного використання енергоресурсів, а також забезпечити безпеку, інтегрувавши в єдину мережу датчики: руху, протікання води, концентрації газу в повітрі, відкриття вікон, сканери приміщення і т.д., а також встановивши електронні замки з контролем доступу з будь-якої точки планети.
Ми прагнемо надати повний спектр обладнання, щоб зробити будь-який об'єкт максимально безпечним, енергоефективним, комфортним і автономним.
Ми співпрацюємо зі світовими брендами, визнаними найкращими виробниками обладнання сонячних енергосистем, систем контролю доступу та відеоспостереження, а також комплексів для реалізації концепції розумний будинок.
Ми працюємо для Вас!
Потрібна консультація або свіжа інформація про новинки? Телефонуйте або пишіть нам!

КОНТАКТИ

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАХИСТ
Компанія, що надає послуги
Торгова компанія
Представництво
УкраїнаЧернівецька областьЧернівці
ISEO, SAFIRE, HIKVISION, AJAX, DAHUAМенше 5 осіб
2004Суб'єкт підприємницької діяльності